picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

tłumacz angielskiego warszawa, szukam

tłumacz angielskiego warszawa, szukam

Jeśli znacie jakieś rzetelne biuro tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu, czekam. Liczę na pomoc, bo materiały, które mam do przetłumaczenia, wymagają profesjonalnego podejścia. Z góry dziękuję.

Fanatyk

Posty: 6

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę znaleźć koniecznie bardzo dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

234_9867

Posty: 11

 
Jeżeli zależy Ci na naprawdę sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Oferują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwyczajne w porządnej cenie.

Klara323

Posty: 10

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, iż za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, natomiast zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

damkaa4

Posty: 8

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, dlatego pomyślałam, że w przypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Tłumaczenia w Warszawie to naprawdę drogie usługi, dlatego poszukuję osób prywatnych, które zajmują się takimi usługami. Chodzi o tłumaczenie korespondencji firmowej. Znacie kogoś? Polecacie?

Wygodniśś

Posty: 25

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

gregcie@

Posty: 13

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, bo może wówczas byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i niesłychanie częstokroć potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

mniszek67

Posty: 8

 
Potrzebuję znaleźć faktycznie rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, niemniej jednak w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, że wolałbym spotkać się tak zwykle i przedstawić własne oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 7

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość istotnych dokumentów, dlatego pewnie będzie mi niezbędny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, które tylko reklamuje się, że jest doświadczone.

Dresik

Posty: 13