picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

butelka termiczna z filtrem, gdzie kupię ?

butelka termiczna z filtrem, gdzie kupię ?

Chciałabym kupić dzbanek z filtrem na wodę, jednak nie wiem, z której firmy warto kupować. Na rynku jest wiele takich produktów, dlatego mam problem z wybraniem konkretnego modelu.

Penio

Posty: 2

 
Jak chcesz zakupić dobrej jakości filtry do zlewu to sprawdź tę stronę internetową https://dafi.pl/butelka-termiczna. Znajdziemy tam duży wybór filtrów, a zarówno dzbanków, butelek i wkładów.

Facio

Posty: 5

 
Jak masz złą jakość wody w kranie, warto zakupić filtry pod zlew. My skorzystaliśmy z tego rozwiązania, bowiem nasza woda miała dziwny kolor, zapach i smak. Po zastosowaniu filtra bez problemu jesteśmy w stanie pić bezpośrednio wodę z kranu.

Alfonsik5

Posty: 4

 
W moim domu używany jest dzbanek z filtrem. Woda jest smaczna i nie ma zanieczyszczeń. Wybraliśmy dzbanek dafi 4 litrowy i jesteśmy zadowoleni z zakupu.

Dresik

Posty: 13

 
Cześć, my zdecydowaliśmy się na dzbanki z filtrem na wodę ze względu na to, że już nie chcemy kupować wody butelkowanej i dodatkowo bardziej zaśmiecać naszej planety plastikiem.

Yuri20

Posty: 8

 
Cześć, u mnie butelka z filtrem to podstawa każdego wyjścia. Zrezygnowałam z kupowania plastikowych butelek. Z reguły przed każdym wyjściem wlewam sobie wodę z kranu, dzięki czemu zaoszczędzimy wiele pieniędzy.

Himu87

Posty: 8

 
My zdecydowaliśmy się na butelki filtrowane, albowiem poleciła nam je znajoma. Daje wodę z kranu w butelkach dzieciom do szkoły, dzięki czemu mogę zaoszczędzić na kupowaniu butelek plastikowych. Filtr dafi do butelki zakupić bezpośrednio na stronie producenta.

Kuniarz

Posty: 9

 
Dla mnie najlepiej sprawdza się butelka na wodę Dafi. Nabyłam ją bezpośrednio od producenta przez stronę internetową. Dodatkowo od razu zamówiłam kilka filtrów, aby mieć w późniejszym okresie na wymianę.

pieknalala

Posty: 19

 
Butelka filtrująca jest dobrą alternatywą do jednorazowych butelek plastikowych. Bez problemu możemy wlewać wodę z kranu do takiej butelki. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Tomcio

Posty: 10

 
Butelka filtrująca jest dobrą alternatywą do jednorazowych butelek plastikowych. Bez problemu możemy wlewać wodę z kranu do takiej butelki. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Michaś

Posty: 3