picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

baza pluginów na stronę, polecicie ?

baza pluginów na stronę, polecicie ?

Znacie serwis, gdzie wypisane są przykłady pluginów na stronę? Zależy mi, aby były one pomocne w prowadzeniu strony bez żadnych większych umiejętności. Możecie polecić mi jakichś serwis?

Michaś

Posty: 1

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

mamarek

Posty: 16

 
Jak pragniesz znaleźć przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl/react/prosty-pasek-przewijania-simplebar-react. Jest to strona, która pomoże Ci znaleźć wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Wiele interesujących wskazówek, wiadomości, a zarówno informacji w jednym miejscu.

labuh

Posty: 2

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

Rrealg

Posty: 25

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Black_Riot

Posty: 5

 
Wiem, że jest wtyczka, jaka daje łatwy pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może należałoby prześledzić inne strony internetowe.

latynos44

Posty: 30

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są niezmiernie konieczne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Kitas

Posty: 6

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Poniektórzy prowadzą własne portale, na których opisują z jakich wtyczek pożądane byłoby korzystać i jak się nimi posługiwać.

namok

Posty: 6

 
Właśnie potrzebna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednakże nic ciekawe nie mogę znaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

eloop

Posty: 13

 
Programiści w wielu przypadkach mają własne serwisy internetowe, na jakich wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali niezmiernie mnóstwo się dowiedzieć, wobec tego pożądane byłoby korzystać z takich informacji.

alibaba

Posty: 8