picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Systemy fasadowe, pomocy

Systemy fasadowe, pomocy

Systemy fasadowe, pomocy

Chciałbym zamontować w domu trwałe systemy okienne aluminiowe. Dajcie znać, czy macie kontakt do dobrych wykonawców.

Hmier56

Posty: 27

 
Drewniana stolarka jest według mnie bardziej elastyczna i dowolne kształty z niej zrobisz. Z PVC jest trochę trudniej i nie wyglądają już tak fajnie.

Kalleycle

Posty: 15

 
Też właśnie szukałem długo firmy zajmującej się stolarką drewnianą, zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami. Przechodziłem kiedyś obok budynku i normalnie olśnienie przeżyłem. Super drzwi i okna bez zarzutu, w nietypowych kształtach. O takie coś mi chodziło. Wszedłem, poprosiłem o kontakt do wykonawców i okazało się, że http://www.glumatex.com.pl wszystko zrobił.

Polecam gorąco.

lenox4

Posty: 23

 
Mnóstwo osób zamawia drzwi drewniane, ale mniejszy rynek jest na okna. Według mnie tylko połączenie tych dwóch elementów daje profesjonalny wynik aranżacyjny.

Dr Nemo

Posty: 24

 
Najpierw zaprojektuj, a później zlecaj. O wiele taniej ci wyjdzie, a wykonawca będzie już z góry wiedział, czego chcesz. Konsultacje w trakcie zlecenia słabo wychodzą.

Szkolaa24

Posty: 22

 
Mnie zawsze pociągała architektura dworkowa i drewniane wykończenia. Nie chodzi niestety o sam materiał wykonania okien czy drzwi. Musisz połączyć te cechy z optymalnym montażem. Bez tego będzie lipa.

eX777

Posty: 22

 
Moim zdaniem stawiaj tylko na drewno i jakość wykonania. Ludzie postrzegają drewnianą stolarkę jako luksusową. Już nawet deweloperzy dostrzegają ten stan rzeczy.

Spore zapotrzebowanie się robi. Poza tym drewno to energooszczędność murowana.

Admin

Posty: 22

 
Unikaj firm, które nie mają galerii realizacji, albo nie przedstawiają wielu przykładów. Ja oceniam wizualnie, czy mi się podoba wykonawca, a dopiero później się z nim kontaktuję.

Jeszcze nie miałem żadnych błędów.

Cybooor

Posty: 26

 
Akurat przy stolarce drewnianej wszystko się liczy. Jakość produktu, projekt i wykonanie, a później jeszcze serwis. Mało firm zajmuje się tym profesjonalnie, dlatego każde polecenie traktuj poważnie.

latynos44

Posty: 30

 
Musisz się upewnić, a wręcz otrzymać gwarancję, że stolarka drewniana proponowana przez wykonawcę będzie zgodna ze stanem faktycznym.

b.one

Posty: 30