picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Domy kanadyjskie, jaką firmę polecicie

Domy kanadyjskie, jaką firmę polecicie

Domy kanadyjskie, jaką firmę polecicie

Dzień dobry, możecie mi poradzić jaki dom jest lepszy, murowany czy drewniany? Mam ogromny dylemat, nie chcę popełnić błędu, dlatego proszę was o radę na dany temat, będę ogromnie wdzięczna za szczere wypowiedzi.

Z góry dziękuję za informacje.

tefal100

Posty: 22

 
Cześć, mam bardzo podobny problem jeżeli chodzi o budowę domu szkieletowego. Nie wiem czy to dobra decyzja, więc zwracam się również z prośbą o doradztwo w danej sprawie, zdam się na wasze rady, bowiem sam nie umiem podjąć ostatecznej decyzji. Zależy mi na wytrzymałości domu wobec tego nie mam pojęcia czy dom w takim stylu się sprawdzi pod tym względem.

Troooll

Posty: 10

 
Dzień dobry, moja mama mówiła, iż najlepszą firmą budowlaną jest firma, której namiary można otrzymać na stronie internetowej drewiks.pl, bowiem jej przyjaciółka się właśnie buduje i z ich usług korzysta i niezwykle ich zachwala. Są ponoć niezwykle terminowi i zawsze gotowi do pracy. Z tego co mówiła niezwykle prędko posuwa się budowa.

daniel105

Posty: 29

 
Cześć, słyszałam, że na stronie internetowej drewiks.pl można znaleźć namiary na bardzo dobra firmę budowlaną, nie wiem czy jest to prawdą, ale możecie spróbować i zapytać.

Z tego co jest tam napisane to wydaje się na porządną firmę, mam nadzieję, że pomogła, pozdrawiam.

Rrealg

Posty: 26

 
Witam, słyszałam, że firma ze strony internetowej http://drewiks.pl jest dobra? Co o niej powiecie? Warto z jej usług skorzystać? Nie chcę popełnić błędu w wyborze firmy budowlanej, słyszałem jak na razie same pozytywne opinie ale wolę się jeszcze upewnić. Bardzo zależy mi na szczerychwypowiedziach gdyż nie mam pieniędzy, które mogę wywalić w tak zarwane błoto.

FAJNE_45

Posty: 19

 
Cześć, mam zamiar wybudować sobie dom kanadyjski, jednak nie wiem czy jest to dobra decyzja, bardzo podobają mi się wizualnie takie domy, lecz nie wiem czy są funkcjonalne i wytrzymałe. Może ktoś z was posiada taki dom i mógłby podzielić się uwagami na dany temat? Będę ogromnie wdzięczna za wszystkie szczere wypowiedzi.

Rrealg

Posty: 26

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi również na znalezieniu odpowiedniej firmy budowlanej, nigdy nie korzystałem z takich usług więc nie mam pojęcia za jaką się rozglądać i, która będzie dobra i wykona porządnie robotę. Mam zamiar postawić dom kanadyjski, i szukam firmy, która ma pojęcie na dany temat, znacie może taką?

magic17

Posty: 28

 
Witam, niezwykle pilnie poszukuje dobrej firmy budowlanej, podobnie jak kobieta wyżej zależy mi na tym aby firma specjalizowała się w budowie szkieletowej, ponieważ taki dom sobie właśnie wymarzyłam. Jeżeli macie namiary na jakaś godną polecenia i fachową firmę to niezwykle proszę o podanie ich i rady w danej sprawie, ogromnie dziękuje za wypowiedzi.

Trener

Posty: 19

 
Witam, mam zamiar wraz z żoną budować dom w stylu kanadyjskim. Szukam dobrej firmy budowlanej, słyszałem, że na stronie drewiks.pl można taką właśnie znaleźć. Co wy o tym myślicie? Korzystaliście już z jej usług? Polecacie ja czy raczej odradzacie? Bardzo zależy mi na szczerych wypowiedziach, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w błoto.

zapala81

Posty: 17