picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dekarz Poznań, oferta

dekarz Poznań, oferta

Szukam dekarza z Poznania, który doradzi mi, jakie pokrycie dachowe wybrać. To ma być ktoś z doświadczeniem.

Tadzin

Posty: 3

 
Korzystałem z usług dekarza w Poznaniu. Z tego, co pamiętam to cena wcale nie była wysoka. Widać, że się tam znali. Założyli mi nową więźbę dachową, a do tego jeszcze wykonali okna na poddaszu. Nic nie cieknie, jest bardzo dobrze, dlatego jestem bardzo zadowolony.

frustert

Posty: 9

 
Zamawiałem dekarza z Poznania i musze znaleźć do niego namiary. Firma działała faktycznie niezmiernie szybko. Znali się na wszystkim i byli pomocni. Dzięki nim mam niezmiernie trwały, ale i estetyczny dach na swoim domu.

Tadzin

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o zamawianie dachów w Poznaniu to ta firma http://www.dachy-siepa.pl idealnie się do tego nadaje. Zatrudniają osoby, które we wszystkim nam pomogą.

saradonin

Posty: 4

 
Jeśli ma się wiedzę to można samemu coś kombinować. Jeśli tylko widziało się na internecie to lepiej nie ryzykować. Można narobić sobie szkód i dekarz wszystko będzie musiał naprawiać.

BenK000

Posty: 8

 
U siebie część prac robiłem sam. Też nie wiedziałem, jakie pokrycie wybrać. Zgłosiłem się do dekarza w Poznaniu i mi doradził. Odszukałem blachodachówkę, natomiast w wyższej cenie. Jestem zaspokojony, bo nic się z nią nie dzieje. Te tańsze to na nieszczęście, natomiast jak się trafi tak się ma.

Sarenka

Posty: 6