picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Podstawy przed kominek z Krakowa

Podstawy przed kominek z Krakowa

Planujemy z żoną kominek :) nie wiadomo, czy da się u nas taką instalację zrobić. Zatem szukam w Krakowie sklepu wraz z usługami typu projekt itd. Może zna ktoś jakichś fachowców, którzy mogliby zerknąć i ocenić?

Radziu

Posty: 12

 
Bardzo w porządku fachowcy. U mnie nie było prosto, żeby zrobić taką instalację grzewczą, a oni wykazali się naprawdę niesamowitą wiedzą i pomysłowością. Jeśli zależy wam na profesjonalnym montażu kominków w Krakowie, to ich szczerze polecam. Poza tym w sklepie jest wszystko, co potrzebne i we wcale niewygórowanych cenach. Pozdrawiam

Klarka45

Posty: 17

 
Jeśli zależy wam na dobrym montażu kominków to polecam firmę działającą w Krakowie http://www.kominki-krakow-kratki.pl. To też sklep z szeroką ofertą. Mają wszystko, poza tym cenowo nie jest źle. Można wybrać kominek w całkiem dobrej cenie :) Ja tak zrobiłam, macie pytania na wszystkie wam odpowiedzą, doradzą.

666iber45

Posty: 22

 
Dzięki za pomoc. Dobrze wiedzieć z jakim usługodawcą mamy do czynienia. Mam już kilka adresów sklepów z kominkami w Krakowie, więc będę już też mieć orientację co do cen i marek produktów, które polecacie. Dziękuję bardzo, pomoc się przyda, pozdrawiam.

muzyczny55

Posty: 16

 
Najlepiej wybrać ofertę kominków z montażem, znają się na rzeczy więc zrobią raz dwa taką instalację. Oferta w Krakowie w tym sklepie jest ogromna. Poza tym kompleksowo.

jakwaj

Posty: 21

 
Mieszkam niedaleko krakowa więc może skorzystam z tej oferty kominków. Zauważyłem, że można u nich zakupić taniej, niż w innych tej branży sklepach, natomiast nie wiadomo ile biorą za taki projekt całej instalacji i montaż. Sam to bym się obawiał coś takiego montować.

tefal100

Posty: 22

 
O kominku marzyłam zawsze. W naszym wypadku jednak takie typowo grzewcze rozwiązania to zdecydowanie za duży koszt, w Krakowie jest też spora oferta biokominków, więc nie chyba to nam obecnie pozostaje :) pozdrawiam i życzę owocnych zmian w domach :)

Gruamer

Posty: 4