picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Pogotowie Kanalizacyjne Wawer

Pogotowie Kanalizacyjne Wawer

Pogotowie Kanalizacyjne Wawer

Od dłuższego czasu mam problem ze słabo spływającą wodą w umywalce. Wyczyściłem syfon, udrażniałem rurę za pomocą specjalnej chemii, ale nadal woda schodzi w tempie żółwim. Polecicie taniego hydraulika, który by się tym zajął?

Morchepl

Posty: 11

 
Mam duże zaufanie do firmy http://www.unikanserwis.eu. Wykonali już dla mnie kilka usług – renowacje, naprawy, przeglądy techniczne. Zawsze dostępni pod telefonem, terminowi i po prostu dokładni.

Grażyna12

Posty: 28

 
Nie żyję od wczoraj i z wieloma hydraulikami miałem już kontakt. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie firma www.unikanserwis.eu. Rzetelnie podeszli do zlecenia, a sprzętem dysponują bardzo nowoczesnym.

Warto się z nimi skontaktować.

ombre070

Posty: 19

 
No ja to z hydraulikami nie miałem nigdy do czynienia. Zdarzyło się zatrzasnąć drzwi, albo wzywać elektryka do zwarcia, ale z wodą na szczęście, jeszcze mi się żadna awaria nie przydarzyła. Odpukać w niemalowane:P

kondziu

Posty: 32

 
Pamiętam taki program – Usterka z TV:)

Tam byli dopiero hydraulicy po wyższych szkołach lansu i bansu:P Faktycznie można się naciąć.

tefal100

Posty: 22

 
Była raz taka sytuacja u mnie, że potrzebowałem hydraulika na gwałt. Woda leciała, a ja nie wiedziałem co w tej panice zrobić...Trochę mi pomógł sąsiad, zamknął główny zawór, a później ogarnął źródło przecieku.

sztandar

Posty: 20

 
W najbliższej okolicy to mam przynajmniej dziesięciu hydraulików...jeszcze tak dobrze to nie było:P Szkoda tylko, że akurat jak na razie niczego nie potrzebuję w kwestiach rurociągowych.

Madzia

Posty: 25

 
Prawdziwą awarię kanalizacyjną to miałem jak nam rura pod domem pękła. Środek zimy, zawalone śniegiem, ziemia twarda, a trzeba było się do niej dostać...posiwiałem w ciągu jednego dnia...

Jasieczek23

Posty: 25