picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Bielany, Klimatyzacje

Bielany, Klimatyzacje

Bielany, Klimatyzacje

Hej!

Czy klimatyzacja faktycznie oczyszcza powietrze w domu, czy tylko je ochładza? Cierpię na alergię i myślę nad tym, czy by nie zainwestować w klimę do domu...Tylko nie wiem, czy to faktycznie będzie miało sens.

Ewentualnie polećcie firmę, która zakłada takie rzeczy w dobrej cenie?

Hardkorowy Koksu

Posty: 16

 
Dobrze współpracuje mi się z marką www.wentklima.pl.

Robią u nas serwis już od niepamiętnych czasów i nie mogę narzekać. Dostępni są 24h, siedem dni w tygodniu. Zawsze szybcy i dokładni. Nie ma mowy o fuszerce.

Kruk

Posty: 27

 
Masakra jakie w tych galeriach handlowych albo supermarketach są instalacje wentylacyjne zrobione. Nie zazdroszczę firmom, które muszą to serwisować:P Pewnie od cholery roboty z tym jest, czyszczenia itd.

Modniś

Posty: 23

 
Szukam też firmy, która założyłaby instalację nam w biurze. Zależałoby mi na kompleksowym podejściu, czyli projekt, wybór urządzenia montaż, a później serwis. Z tego co już się zdążyłem z orientować jest trochę takich ofert w branży.

enriquess

Posty: 26

 
Co by nie mówić lepiej mieć klimatyzację niż jej nie mieć, ale wielu ludzi niestety na takie luksusy nie stać. Firmy muszą inwestować w klimatyzację i wentylację, choć wiem, że dla wielu małych przedsiębiorstw też są to spore koszty.

kryj

Posty: 14

 
Wiadomo różne są firmy. Dość dużo ofert sprawdziłem nim zleciłem montaż wentylacji ekipie z http://www.wentklima.pl. Ogólnie na tle warszawskiego rynku jako całości ich propozycja była chyba najrozsądniejsza. Kompleksowo, niedrogo, no i co dla mnie najważniejsze – estetyczna robota. System jest ładnie schowany, nie rzuca się w oczy.

dskoku

Posty: 33

 
Szczerze polecam markę www.wentklima.pl.

Bardzo ludzkie podejście, minimum formalności, szybki projekt i montaż. Jestem zaskoczony sprawnością z jaką założyli w moim budynku wentylację z klimatyzacją. Pełen szacunek dla nich.

Polecam!

Basienka45

Posty: 23