picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Witajcie, jak pewnie mnóstwo z was mam inne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka znaczących kaset vhs, które chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd zaś zależy mi oby obejrzeć film zaś przy okazji pokazać go rodzinie.

Tatusiek4

Posty: 32

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość wiele czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto skorzystać właśnie z tej oferty.

blain_23

Posty: 19

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w dobrym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niezwykle na tych kasetach.

Django

Posty: 20

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyśmienity efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bo potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

emsoN

Posty: 20

 
Poszukuję identycznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

strom

Posty: 24

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony znaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Dr Nemo

Posty: 23

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w wyśmienitym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Krzysztard

Posty: 20

 
Na paru forach internetowych zalazłem sporo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem ale zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, iż nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

omen100

Posty: 22

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

1agdb1301

Posty: 26